Her Dans sınıfı; bedensel güç oluşturmak, çekirdek bağlantılarını ve beden farkındalığını teşvik etmek için kapsamlı bir ısınma ile başlar.
Isınma da; Yön ve ağırlık değişiklikleri ve Ritim - Laban/Bartenieff Temelleri üzerine odaklanmış çalışmlar uygulanır.

Böylelikle kendi hareket örüntülerini fark eder, bunları yapı-bozuma uğratır, yeniden kurar, yeniden bozar… Böylelikle temelde Laban/ Bartenieff Hareket Araştırmaları aracılığıyla harket dağarcığını geliştirir ve kendi bedeninde gittikçe genişleyen yeni olanaklar keşfeder . Hareket yoluyla yaratıcı süreçlerde bedeni aracı olarak değil üretici olarak kavrayıp, ifadesel gücünü geliştirir. Laban/Bartenieff kavramları aracılığıyla katılımcılar başkalarının hareketlerini de gözlemleyerek “hareketin” bir araştırma nesnesi olarak nasıl ele alınabileceğini deneyimlerler. Çocuğunuz; fikir üretme, kendini rahat ifade etme, ana liderlik yeteneği becerisini elde ederek kendinden emin bir birey olacaktır. Ayrıca günlük hareketlerinde genel bir akışkanlık, güç ve güven duygusu yaşayacaklardır.

Çocuğunuzun Fırsatı!

Çocuk dans sınıflarının hepsi eşit değildir ve çocuğunuzu mükemmel bir dans okuluna yerleştirmek kolay değildir. Yani, onları geniş bir fayda sağlayan bir dans okuluna kaydetmek istiyorsanız. Ne kadar meşgul ve yoğun olduğunuzu bir kenara bırakıp çocuklarınızı yakınlarda ki okullara bırakmanın rahatlığına direneceksiniz.

"Siz çocuklar için dans derslerinin hepsinin aynı olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Ama Onlar değil…"

Kalitedeki aralık şaşırtıcıdır. YuA Dans Akademisinin misyon, yaklaşım, mantığı ve çocuğunuzun altın fırsatı hakkında tanıtacak bir özet. "Bütün çocuklara akıl, yaratıcılık ve disiplin konularını öğretiyoruz. Bu konular; yaratıcı düşünce , güven ve başarı ile dolu bir yaşamın temel taşlarıdır. "

Dünya Ülkeleri ile İlişkiler Oluşturmak.

Hareket kavramlarına aşina oldukları zaman, referans noktalarını ve bakış açısını anlayabilirler. Örneğin, bedenlerinde çok tanıdık hisseden bir hareket alacaklar ve eğitmenimizin talimatıyla onu bir düzine farklı hareket varyasyonu haline getirecekler. Her şey eğlenceli yaratıcı temalara sarılır ve çevrelerindeki dünyayla bağlantı kurmak, ifade etmek ve ilişkilendirmek için sınırsız olanaklar açar.Dünyanın hangi ülkesinde olursa olsun dans etmeye başladığı zaman onlarla aynı dili konuşmaya başlayacaklar.
Çocuk programına yönelik dans sınıfımız, bir çocukların hareket sevgisini bir hareket kelimesi ile güçlendirir ve çevrelerindeki fiziksel ve sosyal dünyayı tanımlamalarına yardımcı olmak için bu sözcük dağarcıklarını geliştirir. Dans, fizikselden daha fazla, akıl, yaratıcılık ve disiplini kapsar.

Çocuklar İçin Bir Dans Sınıfı - Genç Çocuğunuz Yarışmaya Hazır değil

Çok küçük çocuklar birbirlerine karşı rekabet etmemelidir. YuA Dans Atölyesi’nin çocuk dans sınıflarında, rekabet etmeme davranışını vurgularız. Rekabet, dünyadaki her yerde ve her alanda mevcuttur ancak küçük çocuklar bunun için hazır değiller. Rekabetin şiddetli doğasını anlamak için uygun çerçeveden yoksundurlar. Çocuklarımıza diğer öğrencilerle rekabet etmeleri öğretilir. Az ya da çok doğal yetenekleri olan diğer çocuklarla karşılaştırmak etkili bir yöntem değildir.
Dans, tüm sanat ve spor formları gibi hem teknik hem de yaratıcılık gerektirir. Misyonumuz, çocuklara uygun dans tekniğini öğretmek, yaratıcı yeteneklerine katılmak ve bunlara güvenmektir. Gerilim, bencillik ve saygısızlığı sınıftan yok etmek için sıkı çalışıyoruz, böylece çocuğunuz güvenle kişisel yaratıcılığını arttırıp yıldızını parlatabilir.

Çocuklar İçin Güvenli Dans Sınıfı sunuyoruz

Esnek parke zeminler çocuğunuzu güvenli bir şekilde çalıştırmak için uygun alanlardır ve onları betonda meydana gelen yaralanmalardan korur , Dans salonlarımız günlük olarak temizlenmekte ayrıca aylık buhar temizliği yapılmaktadır. Temizlik ürünlerimiz ağır kimyasallar içermez.

Yua Dans Atölyesi Farkı

Küçük çocuklara 'kendileri ile rekabet etmeyi ' öğreterek onları gelecekteki ideal yarışmacılar, daha mutlu insanlar ve iyi vatandaşlar yapar. Her çocuğun önce 'en iyi kişisel özelliklerini' ölçmek ve az ya da çok doğal yetenekleri olan diğerleriyle karşılaştırmalarını yapar. Çocukların yaratıcı yeteneklerine güvenmelerinde yardımcı olur.